Elazığ Maden kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Mustafa Atış kimdir?

Maden ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Çorum Mecitözü Kaymakamı Mustafa Atış , Elazığ Maden Kaymakamı olarak atandı.

Maden ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Çorum Mecitözü Kaymakamı Mustafa Atış , Elazığ Maden  Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Maden Kaymakamı  Mustafa Atış Kimdir?

 Kayseri İncesu’lu olup 1993 yılında İstanbul’da doğdu. İlköğretim eğitimini İstanbul Esenler’de tamamladıktan sonra Şehremini Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden 2017 yılında mezun olup, 11.03.2019 tarihinde Sakarya Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Sırasıyla Tekirdağ/Ergene, Bursa/Mudanya’da Kaymakam Refiki olarak görev yaptı.

        Bolu/Seben ve Konya/Ahırlı’da Kaymakam Vekili olarak görev yapmış olup, 107. Dönem Kaymakamlık kursunu bitirdikten sonra 19.08.2021 tarih ve 2021/412 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Mecitözü İlçesine  atanan Kaymakamımız evlidir.

 

Mustafa AtışatamaTürkiyeElazığMaden

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.