Elmalı'da vatandaşlar iftar sofrasında buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Antalya'nın Elmalı ilçesinde verilen iftar yemeğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Antalya'nın Elmalı ilçesinde verilen iftar yemeğine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, iftar sofrasının ardından, "Mübarek Kadir Gecesi münasebeti ile tertip ettiğimiz iftar sofrasında birlik ve beraberliğimizi dualarda buluşturduk." dedi.

İftar yemeği ardından açıklamada bulunan Başkan Halil Öztürk, " Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek, Siyasi partilerimizin milletvekilleri, milletvekili adayları, il ve ilçe başkanları, mahalle muhtarlarımız ve ilçemize uzaktan ve yakından teşrif eden çok kıymetli misafirlerimizle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyemizin vermiş olduğu iftar soframızda bir araya geldik.
Mübarek Kadir Gecesi münasebeti ile tertip ettiğimiz iftar sofrasında birlik ve beraberliğimizi dualarda buluşturduk.
Mübarek Kadir Gecesi vesilesi ile yaptığımız dua ve ibadetlerimizin kabul olmasını, bu gecenin kurtuluşumuza vesile olmasını cenabı Hakk'tan niyaz ediyor, Kadir gecenizi tebrik ediyorum." ifadelerini kullandı.

Halil ÖztürkMuhittin BöcekAntalya Büyükşehir BelediyesiAntalya Ramazan Ayıiftar yemeğiiftar sofrasıTürkiyeAntalyaElmalı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.