Elmalı Hadise ile Coştu

Ünlü sanatçı Hadise, 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Muhteşem Konseri verdi.

HADİSE ELMALI’YI COŞTURDU
Ünlü sanatçı Hadise, 671. Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan Güreşleri Kültür ve Sanat Etkinlikleri kapsamında Muhteşem Konseri verdi.


Konser alanını dolduran on binler Hadise'nin sıradışı sahnesi ve bir o kadar muhteşem şarkıları ile doyasıya eğlendi.


Birbirinden güzel şarkılarını hayranlarıyla söyleyen Hadise, sahne performansıyla da Elmalı ilçesini yıktı geçti.
Sahne şovuyla herkesi büyüleyen Hadise müzikseverlerden büyük ilgi gördü. Uzun zamandır böyle bir kalabalık görmediğini belirten Hadise, izleyenlere müzik ve dans şöleni sundu. Vatandaşlar nefes kesen gösterileri cep telefonları ve kameralarıyla ölümsüzleştirdi.
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, daha sonra alanı dolduran vatandaşlara seslendi. Büyük bir destekle sahneye çıkan Başkan Öztürk, Elmalı için yoğun bir şekilde çalıştıklarını belirterek, “671’inci gerçekleşecek olan Tarihi Elmalı Yağlı Pehlivan güreşleri öncesinde bir birinden değerli sanatçılarımız elmalı halkını coşturacak.
İlçeye hizmetleri daha kaliteli yapmanın, ayrımcılıktan uzak bütünleştirici bir hizmet anlayışının, vatandaşlarımızın gönlünü kazanmanın gayreti içinde olmanın gayreti içindeyiz. Bundan sonra da aynı şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk’ün Eşi Meltem Öztürk, ünlü sanatçı Hadise’ye plaket,
Elmalı Belediye Başkanı Halil Öztürk, Ünlü sanatçı Hadise’ye buket takdim etti. Adem Durmaz 

HadiseElmalı güreşleriHalil ÖztürkKültür ve Sanat EtkinlikleriTürkiyeAntalyaElmalı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.