Erzincan Çayırlı kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Ömer Faruk Gökçe kimdir?

Çayırlı ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti . Hatay Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe , Erzincan Çayırlı Kaymakamı olarak atandı.

Çayırlı ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Hatay Yayladağı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe , Erzincan Çayırlı Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Çayırlı Kaymakamı Ömer Faruk Gökçe Kimdir?

Malazgirt doğumlu olan Kaymakamımız Ömer Faruk GÖKÇE ilk, orta ve lise eğitimini Çanakkale ilinin Gökçeada ilçesinde tamamladıktan sonra, Eskişehir Osmangazi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümünü bitirdi.

2018 Şubat Ayında Beşiktaş Vergi Dairesinde Gelir Uzman Yardımcılığına başladı, 2018 Eylül ayında TBMM Stenograf Uzman Yardımcılığı Adayı olarak görev aldı. Yine aynı yıl Kaymakamlık sınavını kazanarak 11 Mart 2019  da Bitlis Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Konya-Hadim, Giresun-Eynesil ve Giresun-Çanakçı Kaymakam Vekilliği yaptı.

18 Ağustos 2021 tarih ve 412 sayılı Cumhurbaşkanlığı atama kararı ile Yayladağı ilçesine atanan Kaymakamımız Ömer Faruk GÖKÇE, 107. Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamladıktan sonra  06/09/2021 tarihinde ilçemizdeki görevine başladı.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

 

Ömer Faruk GökçeatamaTürkiyeErzincanÇayırlı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.