Erzurum İspir kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Ahmet Salih Poçanoğlu kimdir?

İspir ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Artvin Ardanuç Kaymakamı Ahmet Salih Poçanoğlu ,Erzurum İspir Kaymakamı olarak atandı.

İspir ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Artvin Ardanuç Kaymakamı Ahmet Salih Poçanoğlu ,Erzurum İspir Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

İspir Kaymakamı Ahmet Salih Poçanoğlu Kimdir?

31.03.1991 Konya doğumlu.İlköğretim ve Lise Eğitimini Konyada tamamladı. 2014 yılında İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. Mülki İdare Amirliği mesleğine 24.07.2018 yılında Isparta Valiliği Kaymakam Adayı olarak intisap etti. Denizli Honaz ve Manisa Gölmarmara Kaymakam Refikliklerinden sonra Amasya - Hamamözü Kayamakam Vekilliği yaptı. Kaymakam adaylığı kursunu başarı ile tamamlayıp Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Kütahya Domaniç Kaymakamı ve Artvin Vali Yardımcısı olarak görev yaptı. 20/08/2021 tarihli ve 2021/142 sayılı Cumhurbaşkanlığı Karanamesi ile Ardanuç Kaymakamı olarak atandı. İç işleri Bakanlığı görevlendirme emri ile İspir Kaymakamı olarak atanan Kaymakam evli ve bir çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Ahmet Salih PoçanoğluatamaTürkiyeErzurumİspir

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.