Eşeler Devlet Hastanesi Karamanlı ve Tefenni'ye hayırlı olsun

Hastanenin iptal ettirildiğine dair konuşanların olduğunu belirten Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Allah'ın izni ile hastanenin yapımının sağlanacağını söyledi.

Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Eşeler Devlet Hastanesi'nin Karamanlı ve Tefenni'ye hayırlı olmasını diledi.

Hastanenin iptal ettirildiğine dair konuşanların olduğunu belirten Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu, Allah'ın izni ile hastanenin yapımının sağlanacağını söyledi.

Hastanenin 40 yataklı olacağını belirten Başkan Fatih Selimoğlu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Kıymetli Hemşerilerim Bilmenizi İsterim ki

HASTANEYİ İPTAL ETTİRİRİZ DİYENLER VAR !

Allah’ın izni ile yapımını sağlayacağız

40 Yataklı Hastanemizin açılışında 4 Ana Branşta

1. Dahiliye Uzmanı

2. Genel Cerrahi

3. Çocuk Cerrahisi

4. Kadın Doğum Uzmanı

Ayrıca ;

1- 1. Basamak yoğun bakım

2- Diyaliz

3- Röntgen

4- Ultrason

5- Dijital röntgen

6- Fizik Tefavi

7 - Tomografi

8- Ameliyathane

9- Donanımlı Labaratuvar bulunacak

Hastanemiz tam donanımlı olacak ve ileride daha farklı branşlarda Doktorlarımızn gelmesi ile BÖLGE HASTANE’si durumuna gelebilecektir.

Kıymetli Hemşerilerim

Bilmenizi isterimki içimizdeki bazı ard niyetli kişi veya kişiler Hastanenin yapılmaması için “ Biz 15 Mayıs’tan sonra Hastanenin yapılmasına engel oluruz diye ifade kullanmış, bizzat şahsım tarafımdan kendisine sizin iptal ettirme gücünüz yetmez “ diyerek uyarılmıştır.

Bu seçim sürecinde Herkesin kendi işine baktığı, en sakin ve huzurun olduğu ilçe Karamanlı’mızdır. Bu nedenle tüm Siyasi Parti İlçe Başkanlarına, Siyasi parti teşkilatlarına ve siz kıymetli Hemşerilerime Teşekkür ederim.

Birlik beraberliğimizin daha da güçlenerek devam etmesini, daha güzel yaptırımları İlçemize Kazandırmayı , Çiftçimizin, Esnafımızın ve Halkımızın daha fazla kazanç sağlamalarını hedefliyoruz.

Karamanlı İlçemiz Burdur’da Halkın çalışkanlığı ile bilinmekte ve Ekonomisi her geçen gün güçlenmektedir.

Karamanlı’mız siyasetten uzak bir birlik beraberlik sergilemektedir. Yerel yönetimlerde Karamanlı Belediyesi ve Şirketi KARBEL artık bir markadır.

Doğalgaz, Hastane, Akaryakıt İstasyonu, Restaurant , Yeni Sanayi Dükkanları, Hükümet Konağı, 6 Derslikli Anaokul, 8 Derslikli Ortaokul gibi yeni ve Vizyon Projeler ile hizmetlerimize hızla devam edeceğiz.

Sevgili hemşerilerim Karamanlı bundan sonra birlik ve beraberlik içerisinde daha hızlı gelişecek, sizlerin güçlü desteği, bizlerin azimli çalışması ile Hepbirlikte Daha büyük işler başaracağız.

Eşeler Hastanemiz için Başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA’ya, Burdur Valimiz Sayın Ali ARSLANTAŞ’a, Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK’e, Milletvekilimiz Sayın Yasin UĞUR’a, Sağlık İl Müdürümüz Sayın Sırrı ŞENBAYRAM’a, Karamanlı ve Tefenni Kaymakamlarımıza, Ak Parti İl Başkanımıza, Milliyetçi Haraket Partisi İl Başkanımıza, Tefenni Belediye Başkanı arkadaşım Ümit ALAGÖZ’e, Karamanlı ve Tefenni Ak Parti ve MHP İlçe Başkanlarımıza, İlçelerimizin Teşkilatlarına ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.

Bu duygu ve düşünceler ile tüm halkımıza teşekkür eder, Eşeler Hastanemizin Karamanlı ve Tefenni’mize hayırlı olmasını dilerim.

EŞELER HASTANEMİZ BÖLGEMİZE ÇOK YAKIŞACAK

Fatih SelimoğluKaramanlı BelediyesiEşeler Devlet HastanesiTürkiyeBurdurKaramanlı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.