Eşeler yaylası için imza kampanyası

Burdur’un Karamanlı, Tefenni ve Yeşilova ilçeleri ile Denizli’nin Acıpayam ilçelerinin ortasında yer alan Eşeler Dağı’nda açılacağı iddia edilen krom madeni için imza kampanyası başlatıldı.

Burdur’un Karamanlı, Tefenni ve Yeşilova ilçeleri ile Denizli’nin Acıpayam ilçelerinin ortasında yer alan Eşeler Dağı’nda açılacağı iddia edilen krom madenine tepkiler hızla artıyor.
Bu kapsamda, gönüllü kişi ve dernekler tarafından oluşturulan, Eşeler Yaylama Dokunma Sivil İnisiyatifi, merkezi Amerika Birleşik Devletleri’nin (ABD) Kaliforniya Eyaletinde bulunan ve küresel bağlamda dünyanın en büyük imza kampanyası projesi olan change.org platformunda, “Eşeler Yaylası’ndaki Krom Madenini Durdurun! Salda Gölü’nü Kurutmayın!” başlığı ile imza kampanya başlattı.
Öte yandan, ilçe merkezinde de çeşitli noktalarda ıslak imza kampanyası başlatıldı.
İmza kampanyasına, bölgeden, ülke genelinden ve yurt dışından destek veriliyor. İmza kampanyasına https://chng.it/ZJWPxqPrj5 adresinden ulaşabilirsiniz...

burduryenigün

Burdur krom madeni iddialarıBurdur krom madeniTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.