ESOGÜ Hukuk Fakültesi öğrenci kulüplerinin duyarlılığı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hukuk Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri, depremzedelere yönelik bilgilendirici kılavuzlar hazırladı Devamı Haberimizde..

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Hukuk Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren öğrenci kulüpleri, depremzedelere yönelik bilgilendirici kılavuzlar hazırladı.
ESOGÜ Hukuk Fakültesi bünyesinde faaliyet gösteren ESOGÜ Ombudsmanlık Kulübü, Hukuk ve Toplum Kulübü ve Hukuk Uygulamaları Kulübü, deprem ve hukuk konusunda duyarlılık gösterdi. Öğrenciler, ’Afet Durumlarında Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Rehber’ ve ’Depremden Etkilenenlerin Yardım Nafakasından Yararlanması’ konusunda bilgilendirici kılavuzlar hazırladı. Kulüplerden yapılan açıklamada, kılavuzların 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş merkezli yaşanan deprem felaketinde hayatlarını kaybedenlerin anısına hazırlanarak depremzede vatandaşların kullanımına sunulduğu ifade edildi.

İHA

EskişehirTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.