Facebook ve Instagram çöktü mü ? Neden gönderiler öne çıkmıyor...

Facebook ve Instagram çöktü mü, neden açılmıyor, İnternet neden yavaşladı soruları yanıt arıyor. İşte detaylar...

Facebook ve Instagram çöktü mü, neden açılmıyor, İnternet neden yavaşladı soruları yanıt arıyor. 8 Şubat 2023 Çarşamba günü saat 16.00'da Facebook ve Instagram gibi bazı sosyal medya platformlarında erişim sorunu başladı. Sorunun ne zaman düzeleceğini merak ededen kullanıcılar, konu ile ilgili yapılacak resmi açıklamalara kilitlendi. Peki, Instagram ve Facebook çöktü mü, neden açılmıyor, erişim sorunu ne zaman düzelecek? İşte, sosyal medya çöktü mü sorusunun yanıt ve konu hakkında detaylar...

FACEBOOK VE INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, NEDEN AÇILMIYOR?

Şu an Türkiye genelinde bazı sosyal medya platformlarına erişim sorunu yaşanıyor. Özellikle Twitter ve Tiktok kullanıcıları, uygulamaların yavaşladığını belirten paylaşımlar yapıyor.

Ancak erişim sorunu ile ilgili Facebook, Instagram, Twitter ve Tiktok'tan resmi bir açıklama gelmedi. Konu ile ilgili resmi bir açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

TWİTTER UYGULAMASI MOBİLDE VE MASAÜSTÜNDE HATA VERİYOR!

Söz konusu problemin hem masaüstü hem mobil sürümde yaşandığı, bazı GSM operatörleri ile Twitter'a giriş sağlandığı belirtiliyor.

Yerel ağ (WIFI) ile bağlanmak isteyen vatandaşlar ise Twitter'a erişmekte sıkıntı yaşıyor.

SOSYAL MEDYA ERİŞİM SORUNU - FACEBOOK VE INSTAGRAM NE ZAMAN DÜZELECEK?

8 Şubat 2023 Çarşamba günü saat 16.20 sularında başlayan Twitter, Tiktok, Instagram, Facebook erişim sorununun ne zaman düzeleceğine ilişkin bir bilgi bulunmuyor.

Sosyal medya erişim sorunu bittiğinde veya konu ile ilgili resmi bir açıklama geldiğinde haberimizi güncelleyeceğiz.

Sabah

sosyal medya erişim sorunuFacebookinstagramtwitterTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.