Filenin Sultanları'nın şampiyonluğu Antalya'da coşkuyla kutlandı

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası'nda Sırbistan'ı 3-2 yenerek şampiyon oldu. Antalya'da da büyük bir coşkuyla kutlanan şampiyonluk, Muratpaşa Belediyesi'nin Ziya Gökalp Kent Parkı'nda düzenlediği dev ekranlı yayında binlerce kişi tarafından takip edildi.

Filenin Sultanlarının tarihi şampiyonluğunun tüm heyecanı, Muratpaşa Belediyesi’nin dev ekranlardan maçı canlı yayınladığı Ziya Gökalp Kent Parkı’nda yaşandı. Melissa Vargas’la gelen şampiyonluk sayısıyla Belediye Başkanı Ümit Uysal’la yüzlerce kişi, tek yürek şampiyonluğu kutladı.

A Milli Kadın Voleybol Takımı, 2023 CEV Avrupa Şampiyonası’nda finalinde Sırbistan’ı 3-2 yenerek uzandığı şampiyonluk, Antalya’da da büyük coşkuyla kutlandı. Muratpaşa Belediyesi, Ziya Gökalp Kent Parkı’nda zorlu mücadeleyi 2 dev ekrandan yayınladı. Yüzlerce Antalyalı, ilk dakikasından itibaren büyük bir mücadeleye sahne olan maçı heyecan içinde izledi. Maçı, Belediye Başkanı Uysal’ın yanı sıra bu sezon Misli.com Sultanlar Ligi’nde mücadelede edecek Muratpaşa Belediyesi Sigortashop sporcuları da dev ekranlardan takip etti. Park, finalin oynandığı Brüksel’deki tribünleri aratmayan görüntülere sahne olurken Melissa Vargas’la gelen şampiyonluk sayısıyla Belediye Başkanı Ümit Uysal ve yüzlerce kişi, tek yürek şampiyonluğu kutladı. Kutlamalara eşlik eden şarkı ise bir Burdur türküsü olan Erik Dalı oldu.

Avrupa şampiyonlukcoşkukutlamaTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.