Fragman yayınlandı! Dilek Taşının yeni bölümünde olaylar sarpa sarıyor! Tıkla izle...

Dilek Taşı 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Mustafa hapishanede yaşadıkları karşısında isyan ediyor ve kızına kavuşmak için her şeyi yapıyor. Mustafa, Cemre'ye kavuşabilecek mi?

Dilek Taşı dizisinin 2. bölümüne ait fragmanlar yayınlandı. Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül'ün üstlendiği dizide 1980 darbesinnde yaşanan acılar ekrana yansıtılıyor. Dilek Taşı 2. bölüm fragmanında Mustafa'nın içinde bulunduğu hapishane nakil aracı kaza yapıyor ve Mustafa firar ediyor. Peki Mustafa, Cemre'ye kavuşabilecek mi? İşte Dilek Taşı 2. bölüm fragmanı

 

MUSTAFA İSYAN EDİYOR!

Mustafa hapishanede yaşadıklarına isyan ediyor. Mustafa'ya bir daha kızını göremeyeceğini söylüyorlar.

Rona Ailesi, Cemre'yi Figen'e göstermemeye başlıyorlar. Figen, bir şeylerden şüpheleniyor.

Öte yandan Mustafa'nın içinde bulunduğu hapishane nakil aracı kaza yapıyor ve Mustafa firar ediyor. Peki Mustafa, Cemre'ye kavuşabilecek mi?

MUSTAFA FİRAR ETTİ!

Figen, tüm iyi niyetiyle Mustafa'yı savunur. Öte yandan Mustafa'nın idam edileceği konuşulmaya başlar. Mustafa, kızına kavuşmak için her şeyi yapar ve sonunda firar eder.

Rona Ailesi, Mustafa'nın başlarına bela olmasından çekinir. Peki Mustafa kızı Cemre'ye kavuşabilecek mi?

Dilek Taşı Perşembe saat 20.00'da Kanal D'de!

kaynak: Star

Dilek taşıKanal DdizifragmanTürkiyeİstanbul

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.