Gaziantep İslahiye kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Mehmet Soylu kimdir?

İslahiye ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Kırıkkale Çelebi Kaymakamı Mehmet Soylu , Gaziantep İslahiye Kaymakamı olarak atandı.

Soylu ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Kırıkkale Çelebi Kaymakamı  Mehmet Soylu , Gaziantep İslahiye Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

İslahiye Kaymakamı Mehmet Soylu Kimdir?

1991 yılında Ankara ilinde doğdu. Gazi Üniversitesi İktisat bölümünden 2014 yılında mezun olduktan sonra, yüksek lisans yapmaya başladı.  2018 yılında Nevşehir Valiliğinde Kaymakam Adayı olarak göreve başladı. Kaymakam refikliği stajını Osmaniye İli Düziçi İlçesinde tamamlayıp sırasıyla Zonguldak/Devrek, Adana/Pozantı, Afyonkarahisar/Başmakçı ilçelerinde kaymakam vekilliği ve Kütahya/Pazarlar İlçesinde Kaymakam görevlerinde bulundu. İngiltere Manchester Metropolitan üniversitesinde dil eğitimi aldı. Kaymakamımız Sayın Mehmet SOYLU 24/08/2022 tarihinde Çelebi İlçesinde görevine başlamıştır.

 

Mehmet SoyluatamaTürkiyeGaziantepİslahiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.