Gaziantep Şahinbey kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Mehmet Emin Taşçı kimdir?

Şahinbey ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Tekirdağ Ergene kaymakamı Mehmet Emin Taşçı ,Gaziantep Şahinbey Kaymakamı olarak atandı.

Şahinbey ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Tekirdağ Ergene kaymakamı Mehmet Emin Taşçı ,Gaziantep Şahinbey Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete ' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti. 

 

Şahinbey Kaymakamı Mehmet Emin Taşçı Kimdir?

  2019 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Ergene İlçe Kaymakamı olarak atanan Mehmet Emin TAŞÇI görevine başladı.           Mehmet Emin TAŞÇI kimdir?

 1983 Yılında Şanlıurfa da doğdu, Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye Bölümünden 2005 yılında mezun oldu. 2007 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından Kaymakam Adayı olarak Malatya İline atandı. 94. Dönem Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak Kastamonu Pınarbaşı İlçesine atandı. Daha sonra sırasıyla Elazığ Maden Kaymakamlığı, Hakkari Vali Yardımcılığı ve Erzurum Uzundere İlçsin'de Kaymakamlık yaptı.

        Daha sonra Mardin Ömerli Kaymakamı iken  Cumhurbaşkanlığının  2019/268 Sayılı Kararnamesi ile  Ergene Kaymakamlığına atanan Mehmet Emin TAŞÇI  evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Mehmet Emin TaşçıatamaTürkiyeGaziantepŞahinbey

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.