Gökyüzü Özel Bucak Koleji Bucak'ta açılıyor

Gökyüzü Özel Bucak Koleji, yarın Bucak'ta görkemli bir açılış töreni ile hizmete girecek.

Burdur'un Bucak ilçesinde Gökyüzü Özel Bucak Koleji yarın açılış gerçekleştirecek. Yapılacak olan açılış törenine tüm Bucak Halkı davet edildi.

Açılış 8 Eylül Cuma günü saat 16:30'da Mimar Sinan Mahallesi Alparslan Türkeş Bulvarı No:268 - 270/1 Bucak/Burdur adresinde yapılacak.

Gökyüzü Özel Bucak Koleji Açılış Töreni: 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılında Yeni Bir Başlangıç

Yarın açılışı yapılacak olan ve bu nedenle davetiye yayınlayan Gökyüzü Özel Bucak Koleji tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

Değerli Bucak Halkı,

Yepyeni bir eğitim dönemine adım atarken sizleri aramızda görmekten büyük mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz. 2023-2024 Eğitim-Öğretim Yılı'nda faaliyete geçecek olan Gökyüzü Özel Bucak Koleji, Anaokulu-İlkokul-Ortaokul ve Lise kademelerinde sizlerle buluşacak.

Görkemli açılış törenimizde sizleri ağırlamak, okulumuzu tanıtmak ve bu önemli güne birlikte şahitlik etmek için sabırsızlanıyoruz.

Açılış törenimize tüm Bucak halkını davet ediyor, yeni eğitim döneminin başlangıcını hep birlikte coşkuyla kutlamak için okulumuza bekliyoruz.

Gökyüzü Özel Bucak KolejiaçılışTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.