Gülsüm Kaya Kuaför Salonu, Bucak'ta hizmete açıldı

Gülsüm Kaya Kuaför Salonu, kesilen kurdele ve dua edilmesinin ardından Bucak'ta hizmete açıldı.

Gülsüm Kaya Kuaför Salonu, kesilen kurdele ve dua edilmesinin ardından Bucak'ta hizmete açıldı.

Bucak Belediyesi yanında yapılan açılışa, Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan, İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayı Safa Sönmez, Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Açılışta konuşan Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Doç. Dr. Oğuzhan Erdoğan, " Ben yeni iş yerimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bucak'ta son yıllarda özellikle yeni iş yerlerin sayısında inanılmaz bir artış var. Bu bizi mutlu ediyor. ben tekrar hayırlı olsun diliyorum." dedi.

Bucak Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yusuf Erdoğdu ise yaptığı açıklamada, " İlçemizde her zaman olduğu gibi her zaman söylediğimiz gibi esnaf sayısının Nüfus oranının en yüksek bir ilçede yaşıyoruz. bu anlamda katkı sağlayan tüm esnaf ve sanatkarlarımıza teşekkür ediyorum. Artık bu saatten sonra iş yeri maliyetlerinin açılışları da yükseldi. iş yeri açmak kolay değil, bu bağlamda Gülsüm kardeşimize ayrıca tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Hayırlı uğurlu olsun.

Son olarak kurdele kesiminde konuşan İYİ Parti Burdur Milletvekili Adayı Safa Sönmez, " Katılımcılarımıza teşekkür ediyorum. Kuaför salonumuzun ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. Kendilerinin Tefenni merkezli birinci şubeleri var. Burada da ikinci şubelerini açtılar. İlçemize böyle bir hizmeti kazandırdıkları için teşekkür ediyorum. Rızkın onda dokuzu, ticarettedir hareket ettiğimiz inanışımız üzerinden düşünerek aslında cesaret edip cesur yüreklerini gösterdikleri için de teşekkür ediyorum. Kendilerine hayırlı işler diliyorum. "şeklinde konuştu.

Açılışta konuşan Gülsüm Kaya Kuaför Salonu işletme sahibi Gülsüm Kaya yaptığı açıklamada, " Aslen Çavdırlıyım, Bucak'a evlendikten sonra taşındım ve ikinci şubemizi buraya açtık. Birinci şubem Tefenni'de, Kuaförlük alanında 10 yıllık bir deneyimimiz var. İnşallah halkımıza güzel hizmet sunmayı planlıyoruz. Gelin başı makyaj ağda saç boyası saç botoksu, manikür, pedikür, bayanların kuaför alanındaki tüm bakımları mevcuttur . Ayrıca açılışa özel indirimlerimiz bulunmaktadır." ifadelerini kullandı.
Gülsüm Kaya Kuaför Salonu

Tel: 0534 858 52 07

Adres: Bucak Belediyesi Yanı Çukur Mahalle Atatürk Caddesi No:6 Bucak / Burdur

Bucak kuaförBurdur kuaförGülsüm Kaya Kuaför SalonuTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.