Gümüşhane Köse kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Hakan Öznay kimdir?

Köse ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Rize Çamlıhemşin Kaymakamı Hakan Öznay, Gümüşhane Köse Kaymakamı olarak atandı.

Köse ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Rize Çamlıhemşin Kaymakamı Hakan Öznay, Gümüşhane Köse Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Köse Kaymakamı Hakan Öznay Kimdir?

1991 yılında İstanbul’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladıktan sonra 2014 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2016-2019 yılları arasında İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı bünyesinde Gelir Uzman Yardımcısı olarak görev yaptı. 2019 yılında İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakam Adaylığı Sınavını kazanarak Tekirdağ Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Tekirdağ İlinde Valilik Stajını tamamladıktan sonra Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi ile Denizli ili Honaz ilçelerinde Kaymakam Refikliği görevinde bulundu. Akabinde Eskişehir ili Alpu ilçesi ile Bolu ili Dördivan ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı.     Sn.Hakan ÖZNAY 08.09.2021 tarihinde Çamlıhemşin İlçesinde ki görevine başlamış olup, evlidir.

Hakan ÖznayatamaTürkiyeGümüşhaneKöse

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.