Hakkari'de Hayat Var etkinliği

Altay caddesi üzerinde bulunan Kent Park alanında halka ücretsiz olarak açık havada düzenlenen etkinlikler sürüyor. Detaylar haberimizde...

Hakkari Belediyesi tarafından “Hakkari’de Hayat Var” sloganıyla düzenlenen etkinlikte sahne alan çocuklar ve aileleri, performansları ile seyircileri kendilerine hayran bıraktı.

Hakkari Belediyesi tarafından “Hakkari’de Hayat Var” sloganıyla Altay Caddesi üzerinde bulunan Kent Park alanında halka ücretsiz olarak açık havada düzenlenen etkinlikler sürüyor. Birbirinden güzel şarkılar ve güzel sesler eşliğinde karaoke sahnesi kente renk katmaya devam ediyor. Belediye görevlilerine isimlerine yazdıran çocuklar, sahne alarak şarkı seslendirdi. Performansları ile herkesi kendisine hayran bırakan yetişkinler ve çocuklar, sahne heyecanı yaşayarak şarkılar seslendirdi. Sahne performansına Hakkari’de misafir olan Kars, Şırnak ve değişik illerdeki vatandaşlarda katıldı.

Etkinlikte bazı aileler ise çocukları ile birlikte sahne aldı. Her yaşta vatandaşın sahne aldığı etkinlik gece geç saatlere kadar devam etti. Tribünlerde yerini alan yüzlerce Hakkarili eğlenceli programı izlemenin mutluluğunu yaşadı. Hakkari Belediyesi yetkilileri, Ağustos ayı programı çerçevesindeki etkinliklerin devam edeceğini belirttiler.

 

İHA

etkinlik haberleriTürkiyeHakkari

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.