Hatay Kumlu kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Onur Alp Bıçakcı kimdir?

Kumlu ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Denizli Baklan Kaymakamı Onur Alp Bıçakcı , Hatay Kumlu Kaymakamı olarak atandı.

Kumlu ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Denizli Baklan Kaymakamı Onur Alp Bıçakcı , Hatay Kumlu Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Kumlu Kaymakamı Onur Alp Bıçakcı Kimdir?

Aralık 1995 tarihinde İzmir’in Bornova İlçesinde doğdu.İlk ve Orta öğrenimini Muğla İlinde tamamladıktan sonra 2017 yılında Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun oldu.2018 Mart ayında Niğde Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine giriş yaptı.Niğde İlinde Valilik stajını,Muğla İli Dalaman İlçesinde Kaymakam Refikliği stajını,Manisa İlinde Mülkiye Teftiş stajını tamamladı.Kırıkkale İli Delice İlçesinde 1 yıl süreyle Kaymakam Vekilliği görevinde bulunduktan sonra 2020 yılında İngiltere City University of London okulundan yabancı dil eğitimi aldı. İçişleri Bakanlığı’nın 11.09.2020 tarihli kura çekimleri sonucunda, asaleten Oğuzlar Kaymakamlığı görevine atanan Kaymakamımız Sn.Onur Alp BIÇAKCI, 15.09.2020 tarihinde Oğuzlar Kaymakamlığı görevine başlamıştır.

Onur Alp BıçakcıatamaTürkiyeHatayKumlu

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.