Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen Ankara'dan Muştuladı

Bir dizi Ziyaret için Ankara'da Bulunan Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ziyaretlerini değerlendiren bir paylaşımda bulanarak Isparta mıza Hayırlı olsun dedi

ISPARTA'MIZA HAYIRLI OLSUN

 Isparta İlinin  sorunları ve çözümleri için Ankara'da Bulunan Isparta Belediye Başkanı  Müjde İle döndü 
Başkan Şükrü Başdeğirmen  "Gençlik yatırımlarımız kapsamında İMKB Endüstri Meslek Lisesi Bahçesine Kapalı Spor Salonu ve Sidre Mahallesi Şehit Burhan Açıkkol Orta Okulu bahçesine Kapalı Spor Salonu projelerimize ilave olarak FATİH SPOR KAMPÜSÜ Projemiz kapsamında devam eden, Kapalı Spor Salonu, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 4’lü Giyinme Odası ve toplam 1300 kişilik çelik konstrüksiyon Tribün, UEFA standartlarında sentetik çim saha ve yürüyüş yolları yapımları için, Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Isparta Belediyemiz arasında düzenlediğimiz protokolle hibe desteğimizi aldık. Desteklerinden dolayı Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak'a ve Spor Toto Teşkilat Başkanımız Sayın Mehmet Ata Öztürk'e teşekkürlerimi sunuyorum"dedi..

Isparta Belediye BaşkanıŞükrü BaşdeğirmenTürkiyeIsparta

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.