İzzet Akbulut'tan Çağrı: Sorunlara Karşı Birlikte Hareket Edelim!

CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, meclis çalışmalarının durmasını eleştirdi. Detaylar haberimizde...

CHP Burdur Milletvekili İzzet Akbulut, TBMM'de yapılan görüşme ile ilgili isteklerini bir video ile aktardı. Konuşmasında dün yapılan meclis çalışmasının kabul görmediğini belirten Milletvekili İzzet Akbulut, meclisin Ekim ayına kadar çalışmalarına ara verdiğini belirtti.

Milletvekili Akbulut, bu çalışmanın amacının seyyanen zam alamayan emekliler, mazot zammına maruz kalan çiftçiler, atanamayan ve gelecek endişesi yaşayan gençler, yüksek vergilere zorlanan esnaflar, ihracat yapmakta zorlanan sanayiciler ve yatırımlarını karşılayamayan işletmeler için yapıldığını vurguladı. Aynı zamanda, Türkiye'nin dört bir yanında sorunlarla boğuşan vatandaşlar için meclis çalışmalarının devam etmesi yönünde bir teklifleri olduğunu ancak kabul görmediğini ifade etti.

Milletvekili Akbulut, sesini duyurabilmek için vatandaşları, sivil toplum örgütlerini ve oda başkanlarını harekete geçmeye ve mevcut siyasi iktidarın yanlışlıklarına dur demeye çağırdı. Seslerini yükseltirken kimseye hakaret etmemeleri ve kötü sözler kullanmamaları gerektiğini vurgulayarak demokratik haklarını kullanarak yanlışlara dur demeleri gerektiğini belirtti.

Konuşmasını saygılarını sunarak tamamlayan Milletvekili İzzet Akbulut, herkesin birlikte hareket ederek bu sorunlara karşı mücadele etmelerini ve başarıya ulaşmalarını temenni etti.

ekonomiİzzet AkbulutCHP Burdur MilletvekiliTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.