Jandarma Genel Komutanlığı, sözleşmeli uzman erbaş alımlarına başlıyor

Jandarma Genel Komutanlığı, 2024 yılında toplamda 6 bin 940 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacak. Alımlara ilişkin başvurular 18 Eylül ile 2 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirilecek.

Başlık: Jandarma Genel Komutanlığı 2024 Yılı Sözleşmeli Uzman Erbaş Alımı Duyurusu Yayımlandı

Jandarma Genel Komutanlığı, 2024 yılında toplamda 6 bin 940 sözleşmeli uzman erbaş alımı yapacağını açıkladı. Bu alım kapsamında 6 bin 612 jandarma, 2 at bakıcısı, 16 bot serdümeni, 200 sıhhiyeci, 100 muhabere ve 10 havacılık alt branşlarında uzman erbaşlar istihdam edilecek.

JANDARMA UZMAN ALIMI BAŞVURU EKRANI

Alımlarla ilgili başvurular 18 Eylül ile 2 Ekim tarihleri arasında internet üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuru sürecine ilişkin başlangıç ve bitiş saatleri, alınacak sözleşmeli uzman erbaş branşları, başvuru şartları ve diğer ayrıntılar, "https://vatandas.jandarma.gov.tr" ve "www.jsga.edu.tr" internet sitelerinde yayımlanacak olan "2024 Yılı Jandarma Genel Komutanlığı Sözleşmeli Uzman Erbaş Temini" kılavuzunda detaylı bir şekilde açıklanacak. Başvuru yapacak adayların bu kılavuzu incelemesi gerekmektedir.

 

 

jandarmauzman erbaşalımpersonel alımıpersonel ilanıTürkiyeKayseri

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.