Kahramanmaraş Çağlayancerit kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Adnan Doğan kimdir?

Çağlayancerit ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Malatya Arapgir Kaymakamı Adnan Doğan , Kahramanmaraş Çağlayancerit Kaymakamı olarak atandı.

Çağlayancerit  ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Malatya Arapgir Kaymakamı Adnan Doğan , Kahramanmaraş Çağlayancerit Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Çağlayancerit Kaymakamı Adnan Doğan Kimdir?

1984 yılında Sivas Gürün'de doğdu. Erciyes Üniversitesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümünden mezun oldu. Niğde'nin Çiftlik ile Burdur'un Altınyayla ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. 19.01.2021 tarihinden itibaren Arapgir Kaymakamı olarak görev yapmaktadır.

Daha sonra yurt dışında mali ve idari alanlarda yöneticilik yaptı. Kaymakam Adnan Doğan 2018 yılında İçişleri Bakanlığının açmış olduğu Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak mülki idare amirliği mesleğine intisap etti. Son olarak 19.08.2021 tarihli ve 2021/ 142 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Arapgir'e atanmıştır.

Adnan DoğanatamaTürkiyeKahramanmaraşÇağlayancerit

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.