Karamanlı Belediyesinden depremzedeler için barınma yeri

Başkan Fatih Selimoğlu, Burdur'un Karamanlı ilçesinde deprem bölgesinden tahliye edilecek depremzedeler için barınma yerleri hazırladıklarını duyurdu.

Başkan Fatih Selimoğlu, Burdur'un Karamanlı ilçesinde deprem bölgesinden tahliye edilecek depremzedeler için barınma yerleri hazırladıklarını duyurdu.
Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Fatih Selimoğlu, “Eski otel katımız ile eski Halk Bankası binasının üst katlarını, depremzedelerimizin barınmaları için hazırlıyoruz. Ayşe Gacemer, Hülya Karadiken, Şerife Yücel, Fatma Kırlı, Zeliha Künar, Zeynep Balar ve Münevver Anılır’ın emek verdiği 7 kadın gönüllümüz, odaların temizliğini ücretsiz olarak yapıyorlar. Kendilerine teşekkür ederim. Odaların iç mefruşat malzemeleri alınarak, kullanıma hazır hale getirilecek ve depremzedelerin kullanımına açılacaktır. Odaların hazırlanmasında emek veren belediye personelimiz ve gönüllülere emekleri için çok teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.

Karamanlı Belediyesideprem yardımıFatih SelimoğluKahramanmaraş depremi son dakikaTürkiyeBurdurKaramanlı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.