Kars Arpaçay kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Muhammed Burak Akköz kimdir?

Arpaçay ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Kırıkkale Delice Kaymakamı Muhammed Burak Akköz , Kars Arpaçay Kaymakamı olarak atandı.

Arpaçay ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Kırıkkale Delice Kaymakamı  Muhammed Burak Akköz , Kars Arpaçay Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Arpaçay Kaymakamı Muhammed Burak Akköz Kimdir?

1990 yılında Gaziantep’ te doğdu. İlk ve orta eğitiminden sonra lise eğitimine M. Hayri Akınal Anadolu İmam Hatip Lisesinde başlayıp Hasan Süzer Lisesinde tamamladı. Lisans eğitimini Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümünde tamamladı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında 3 yıl Uzman Yardımcısı olarak görev yaptıktan sonra 2018 yılında Gaziantep Valiliği Kaymakam Adayı olarak göreve başladı.  Rize İli Çayeli ve İzmir İli Urla ilçelerinde Kaymakam refikliği stajlarından sonra Karabük/Eskipazar, Sivas/Ulaş, Sivas/Gemerek, Sivas/Altınyayla görevlerinin ardından Bakanlığımız Personel Genel Müdürlüğünün 23.06.2021 tarih ve 9450 sayılı yazısı gereği 28 Haziran 2021 tarihinde İlçemizdeki görevine başlamış olup, 20.08.2021 tarih ve 31574 Sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan Cumhurbaşkanlığı'nın 2021/412 sayılı kararı ile Delice İlçesine atanmıştır. 

Ayrıca 17.07.2023 tarihi itibariyle Balışeyh ve Sulakyurt Kaymakamlıklarına vekalet etmektedir.

Kaymakamımız Muhammed Burak AKKÖZ evli ve bir çocuk babası olup, orta derecede İngilizce bilmektedir.

 

Muhammed Burak AkközatamaTürkiyeKarsArpaçay

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.