Kilis Polateli kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Mehmet Sadık Kılıç kimdir?

Polateli ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Bartın Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç ,Kilis Polateli Kaymakamı olarak atandı.

Polateli  ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Bartın Ulus Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç ,Kilis Polateli Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Polateli Kaymakamı Mehmet Sadık Kılıç Kimdir?

1991 yılında Ankara'da doğmuştur. İlköğretim, ortaöğretim ve lise öğretimini Ankara'da tamamlamıştır. Yüksek öğretimini ise Çukurova Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünde tamamlayıp 2014 yılında mezun olmuştur.
 
19 Mart 2018 tarihi itibariyle Mülki İdare Amirliği mesleğine başlamıştır. Artvin Valiliğinde Valilik stajını, Erzurum Oltu ve Sakarya Hendek ilçelerinde Kaymakam refikliği stajını, Çanakkale'de Mülkiye Müfettişi nezaretinde mülkiye teftiş stajını tamamlamıştır. Çorum Ortaköy ve Rize Çamlıhemşin ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunmuştur.
 
İngiltere'nin Cambridge şehrinde yabancı dil eğitimi almıştır. 'Kamu idaresinde kriz ve kriz yönetimi' konulu tez çalışmasında bulunmuştur. 
 
Evli olup, ingilizce bilmektedir. 14.09.2020 tarihi itibarı ile Ulus İlçesindeki görevine başlamıştır.  

Mehmet Sadık KılıçatamaTürkiyeKilisPolateli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.