Korkuteli'de esnaf, Başkan Caran ile yola devam dedi

Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda mevcut başkan Hasan Can Caran güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Genel Kurulunda mevcut başkan Hasan Can Caran güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.
Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin Olağan Genel Kurul Toplantısı Antalya'nın Korkuteli ilçesi Kapalı spor salonunun verilmemesinden dolayı Korkuteli lise sokağında açık alanda yapıldı. Korkuteli Esnaf Sanatkarlar Odası ve Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanlarının yoğun katılım gösterdiği Genel Kurul’da 2023-2024 yılı tahmini gelir-gider bütçesi müzakere edilerek oy birliği ile kabul edildi.
Yoklama ve açılış ile başlayan kurulda ilk olarak divan belirlendi.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam eden Genel Kurulda Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatif Başkanı Hasan Can Caran bir konuşma yaptı. Genel Kurula katılan konuklara, üyelere ve esnafa teşekkür eden Caran, “Korkuteli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi olarak güçlü bir şekilde yolumuza devam ediyoruz. Odamız ve Kooperatifimizin birlik ve birlikteliği daha da güçlendirerek yolumuza devam edeceğiyiz” dedi.
Caran, “Öncelikle bu mutlu günde beni, yönetimimi ve koçamam bir aile olduğumuz için bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Değerli misafirler ve esnaflarımız, esnaf sanatkârlar odasına verdiğiniz destekten sonra hiç yorulmadan hizmet verdiğimiz için herkese teşekkür ederim. 31 Temmuz 2021 tarihinden itibaren bu görevi aldık ve bu görevi en iyisini yapmak için çalıştık ve devam ediyoruz. Layık olmak için çalışıyoruz. Kapalı spor salonunda yapılacak olan genel kurulumuz maalesef salonda değil, yolda gerçekleştirdik. Bu ceza şahsa değil, tüm esnafımıza kesildi. Platform desteğinde bulunan Kepez Belediye Başkanımız Hakan Tütüncü teşekkür ediyorum. Adalet açık alan kapalı alan fark etmiyor, bulunduğu yerdedir. Korkuteli’nde bugün Adalet vardır. Bizde adaletin yanındayız. Genel kurul Korkuteli’ne hayırlı olsun” dedi.

Korkuteli Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet KooperatifiHasan Can CaranTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.