Malatya Doğanşehir kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Hasan Musab Okatan kimdir?

Doğanşehir ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti .Rize İyidere Kaymakamı Hasan Musab Okatan , Malatya Doğanşehir Kaymakamı olarak atandı.

Doğanşehir ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti..Rize İyidere Kaymakamı Hasan Musab Okatan , Malatya Doğanşehir Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Doğanşehir Kaymakamı Hasan Musab Okatan Kimdir?

1994'te Burdur'un Çavdır ilçesi doğumlu Kaymakam OKATAN İlk ve orta öğrenimini Çavdır İlçesinde tamamladı.2016 yılında Süleyman Demirel Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünden ve Anadolu Üniversitesi Adalet Meslek Bölümünden mezun oldu. İçişleri Bakanlığı tarafından açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 107.Dönem Mülki İdare Amiri-Afyonkarahisar Kaymakam Adayı olarak göreve intisap etti.
Afyonkarahisar Valiliğinde il stajını tamamladıktan sonra sırasıyla Samsun- Tekkeköy,Burdur-Gölhisar ilçelerinde refiklik stajını yaptı. 30/05/2019 tarihli İçişleri Bakanlığı yazısı ile Hisarcık ilçesindeki görevine 10/06/2019 tarihinde başladı. Ayrıca Kaymakamımız eğitim hayatına Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Kamu Yönetimi yüksek lisans programında devam etmektedir.

Hasan Musab OkatanatamaTürkiyeMalatyaDoğanşehir

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.