Manisa Emniyet Güçleri Denetimi Sıkılaştırdı

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekipler tarafından ildeki asayişi sağlamak için gerçekleştirilen denetimler sıklaştırıldı. Devamı haberimizde..

Manisa İl Emniyet Müdürlüğü ekipler tarafından ildeki asayişi sağlamak için gerçekleştirilen denetimler sıklaştırıldı. Dün akşam 9 ekip ve 30 personelin katılımıyla Yunusemre ilçesindeki Horozköy Bölgesinde gerçekleştirilen genel uygulamada 310 şahıs sorgulanırken aranan bir şahıs da ele geçirildi.
Manisa İl Emniyet Müdürlüğünce başta asayiş, terör ve narkotik olayları olmak üzere suç işleme amacındakilerin caydırılması, aranan şahısların yakalanması varsa suç delillerinin ele geçirilmesine yönelik çalışmalar sıklaştırıldı. 9 ekip 30 personelin katılımıyla Yunusemre ilçesinin 50.Yıl Mahallesi, Fevzi Çakmak Mahallesi ve Atatürk Mahallesi’nin içinde bulunduğu Horozköy Bölgesinde gerçekleştirilen genel uygulamada; 310 şahıs sorgulanırken bir aranan şahıs ele geçirildi. Bir şahsa 6136 sayılı Kanun muhalefet suçundan olmak üzere 6 şahsa cezai işlem uygulandığı, toplamda ise 26 bin 900 TL para cezası uygulandığı açıklandı. İHA 

Manisa İl Emniyet MüdürlüğüTürkiyeManisa

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.