Manisa Kula kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Ömer Ahmet Özdemir kimdir?

Kula ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Trabzon Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Manisa Kula Kaymakamı olarak atandı.

Kula  ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Trabzon Arsin Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir, Manisa Kula  Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Kula Kaymakamı Ömer Ahmet Özdemir Kimdir?

24.05.1992’de Kayseri doğdu. İlkokul ve ortaokul eğitimini Yozgat’ta tamamlayan ÖZDEMİR, liseyi Ankara Atatürk Anadolu Lisesi’nde okudu. Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nden 2015 yılında mezun oldu.

        2016 yılında yapılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazanarak 24 Temmuz 2017 tarihinde Yozgat Kaymakam Adayı olarak mesleğe başladı. Yozgat’ta il merkezi, Çanakkale-Eceabat’ta ve Konya-Ereğli’de refiklik stajlarını tamamlayarak yaklaşık sekiz ay Kastamonu-Daday ilçesinde kaymakam vekilliği yaptı. Mülkiye Başmüfettişi refakatinde teftiş stajını Ankara’da Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında tamamladıktan sonra yurtdışı stajı kapsamında sekiz ay süreyle İngiltere’de The University of Sheffield’da İngilizce dil eğitimi aldı. Bu süre zarfında İngiliz kamu yönetimi ve sağlık sistemi üzerine çalışmalarda bulunan Ömer Ahmet ÖZDEMİR evli olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

        105.Dönem Kaymakamlık Kursunu başarıyla bitiren Kaymakam Ömer Ahmet ÖZDEMİR 28.09.2019 tarihinde Arsin ilçesinde görevine başlamıştır.

Ömer Ahmet ÖzdemiratamaTürkiyeManisaKula

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.