MHP Antalya Milletvekili Adayları Sahada

MHP Milliyetçi Hareket partisi Antalya Milletvekili Adayları Mustafa Aksoy , Hayati Peker ve Av. Serkan Öztürk Korkuteli İlçesinde

MHP ANTALYA MİLLETVEKİLİ ADAYLARI SAHAYA İNDİ
MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI MUSTAFA AKSOY, HAYATİ PEKER, AV. SERKAN ÖZTÜRK KORKUTELİ ZİYARETİNDE
Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Aksoy, Hayati Peker, Av. Serkan Öztürk, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kürşat Sert ilk ziyareti Korkuteli ilçesine yaptı.
Mustafa Aksoy, Hayati Peker, Korkuteli ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev ve yönetimi ile birlikte sohbet etti.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Aksoy, Hayati Peker, Av. Serkan Öztürk, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kürşat Sert ilk ziyareti Korkuteli ilçesine yaparak alışmalara başladılar. İlçe teşkilatında ilçe başkanı Av. Medine Yapılmışev ve yönetimi ile bir araya gelen Milletvekili adayları Mustafa Aksoy, Hayati Peker, Av. Serkan Öztürk, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kürşat Sert yönetimler bir araya geldi.


Milliyetçi Hareket Partisi Antalya Milletvekili Adayı Mustafa Aksoy, “Bugün 17 Milletvekili adayı arkadaşımızdan Hayati Peker, Av. Serkan Öztürk, İl Başkan Yardımcısı Mustafa Kürşat Sert ile 19 ilçe ziyaretine başladık. Bugün ilk ziyaretimizi Korkuteli’nden başladık. İnşallah 14 Mayıstaki seçimde önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve daha sonra oyumuzu Üç Hilallin olduğu yere vurarak MHP'nin Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsiliyetini güçlendireceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi hanesine Korkuteli’nde en yüksek oyu alacağız. Bu en yüksek oyu almak içinde Başka ilçe başkanı ve yönetiminin çalışmasıyla değil, Belediye Başkanı ve meclis üyelerinin çalışmasıyla değil, ilçe yönetimi, meclis üyeleri, mahalle temsilcileri ve bütün gönüllüler hep birlikte çalışacağız. Korkuteli’nin temeli sağlamdır bu manada. 1999’dan bu zamana kadar yerel yönetimleri iktidara alışmış olan insanlardır. Şimdi 17 milletvekili pırıl pırıl insan hizmet için çıktı ve çalışacak. Her adayımızın uzmanlık alanları var. Yakın çevresi var, bunun içinde, ikiyi dört, dördü sekiz, sekizi on altı yaparaktan birlikte çalışacağız. Sahaya indiğimizde vatandaşımızın Milliyetçi Hareket Partisine yana olan teveccühünü göreceksiniz. Listeler belli olmadan önce halkımızın başka bir bakış açısı vardı, şimdi listeler belirlendi ve görüşleri değişti. Artık seçmende ona göre değerlendirme yapacaktır. Biz üzerimize gören göreviz yapacağız. 14 Mayıstaki seçimde önce Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve milletvekili içinde Milliyetçi Hareket Partisi hanesine, Korkuteli’nde 7’den 77’ye 18 yaşındaki gencimizden, en yaşlı seçmenize insana ulaşmak için kapı kapı dolaşacağız. Zamanımız az. Bu az zaman dilimini çok oya ulaştırmak için çalışacağız. Korkuteli her zaman azimlidir. İlçe yönetimimiz diridir ve dirayetlidir. Ataktır ve çeviktir. Biz öyle biliyoruz, öyle olmuştur. Başkanımız Medine hanımda kadın eli değen şekliyle ekibiyle birlikte saha alandadır” dedi.


Medine Yapılmışev, “Korkuteli yaklaşık 25 yıldır yerelde üç hilal sancağı koruma konusunda bir ilçedir. İlçemizdeki yereldeki bu azmimizi aldığımız kadarla genele yaymak için birlik ve beraberlik içinde çalışacağız. Yaklaşık 25 yıldır bu yereldeki başarımızı neden genelde gösteremiyoruz acaba bunun sebepleri nelerdir, nerde hata yapıyoruz, nerede eksiklikler yapıyoruz diyerekten teşkilat olarak tam çalışmalar yapıyoruz ve yapmaya da devam ediyoruz. Bunun sebebini genel seçimlerde tam olarak sahaya çıkmama olarak gördük. Genel seçimlerde İlçe yönetimi olarak, meclis üyeleri olarak, mahalle temsilcileri ile birlikte tam kadro olarak sahaya inmiş bulunmaktayız. Günlük olarak ev ziyaretleri yaparak ev toplantıları yapıyoruz. Depremzede aileler içinde özel ziyaretler yapıyoruz. Esnaf ziyaretleri de yapıyoruz. Vekil adaylarımızla da ziyaretleri gerçekleştirdik. 17 milletvekili adayımızla birlikte Antalya’mızda bir ilki başardığımızı düşünüyoruz. İnşallah sizlerin de öncülüğünde Korkuteli’ne bu başarılı listeyle çalışmaya devam edeceğiz. Vatandaşlımızdan bu liste ile ilgili geri dönüşümler oluyor. Buda bizi teşkilat olarak azim ve şevk veriyor. Rabbim yolumuzu yolunuzu açık etsin diyorum” dedi.  haber foto Adem Durmaz Korkuteli 

 

Antalya MHP Milletvekili AdaylarıKorkuteli MHPMedine YapılmışevTürkiyeAntalyaKorkuteli

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.