MHP, Burdur'da yerel seçimlerde iddialı

MHP Burdur İl Başkanı Gültekin Oktay, yerel seçimlere yönelik iddialı açıklamalarda bulundu. Oktay, Burdur'da mevcut 6 belediyeyi yeniden kazanacaklarını ve geri kalan 9 ilçe belediyeyi de almayı hedeflediklerini söyledi.

Gültekin Oktay, MHP Burdur İl Başkanlığı'na Tekrar Seçildi

Başkan Oktay, Yerel Seçimler İçin Çalışmalara Başladıklarını Açıkladı

MHP Burdur İl Başkanlığı'nda gerçekleşen kongrede Gültekin Oktay, mevcut başkan olarak yeniden seçildi. Başkan Oktay, kongre sonrası yaptığı konuşmada, yerel seçimlere yönelik iddialı açıklamalarda bulundu.

"Burdur'da Yerel Seçimlere Damga Vuracağız"

Başkan Oktay, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: "Önümüzdeki süreçte bizi yine zorlu sınavlar bekliyor. 2024 Mart ayında yapılacak olan yerel seçimlerle ilgili çalışmalarımız başlamış olup, bu konuyla ilgili çok ciddi şekilde kat ettiğimizi huzurlarınızda belirtmek isterim. Burdur'da mevcut 6 belediyemizi yeniden kazanacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Geriye kalan 9 ilçe belediyeyi de almak için tüm gücümüzle saldıracağız. Burdur'da yerel seçimlere damga vuran parti olacağız."

Gültekin Oktay'ın tekrar il başkanlığına seçilmesi, MHP'nin Burdur'daki yerel seçim hazırlıklarını hızlandıracağının bir göstergesi olarak kabul ediliyor.

MHPyerel seçimlerGültekin OktayTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.