Milletvekili Mustafa Oğuz'dan Başkan Kemal Kasap'a ziyaret

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret ederek, istişare toplantısı yaptı.

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifini ziyaret ederek, istişare toplantısı yaptı.

14 Mayıs'ta yapılan seçimlerinin ardından hız kesmeden sahadaki çalışmalarını sürdüren Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Sanayi için çalışmalar yapacağına dair açıklamalarda bulunmuştu.

Bucak'ın hakkettiği sanayi için çalışma yapacaklarını daha önce belirten Milletvekili Mustafa Oğuz, Küçük sanayi sitesinin Bucak ilçesine yetmediği ve yeni bir sanayi sitesinin ihtiyaçları fazlasıyla karşılayacak bir şekilde tasarlanıp ilçe esnafına sunulması konusunda gerekli çalışmaları yaptıklarını söyledi.

Bucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Kemal Kasap ziyaretinin ardından açıklamada bulunan Milletvekili Mustafa Oğuz, "  Kooperatif Başkanımız Kemal Kasap’ı ziyaretimizde Bucak ilçemize yapılması planlanan daha geniş daha ferah ve daha çalışılabilir yeni bir sanayi sitesi yapımı için istişare toplantımızı gerçekleştirdik.

Küçük sanayi sitemizin Bucak ilçemize yetmediği ve yeni bir sanayi sitesinin ihtiyaçları fazlasıyla karşılayacak bir şekilde tasarlanıp ilçemiz esnafına sunulması konusunda gerekli çalışmaları İlçe Başkanımız Osman Taşkın, Belediye Başkanımız Emrullah Ünal ve STK’lar ile birlikte yapıyoruz.

Türkiye Yüzyılı’nda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Burdur daima ileri gidecek. Türkiye daima ileri gidecek. " ifadelerini kullandı.

Mustafa OğuzAK Parti Burdur MilletvekiliBucak Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifibucak yeni sanayi sitesiTürkiyeBurdurBucak

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.