Milletvekili Mustafa Oğuz, Söğüt Domates ve Kültür Festivali'ne katıldı

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Söğüt Beldesi'nde düzenlenen 18. Söğüt Domates ve Kültür Festivali'ne katıldı. Festivalde, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper'e ve Söğütlü hemşehrilerine misafirperverlikleri için teşekkür etti.

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Söğüt Domates ve Kültür Festivali'ne Katıldı

AK Parti Burdur Milletvekili Mustafa Oğuz, Söğüt Beldesi'nde düzenlenen 18. Söğüt Domates ve Kültür Festivali'ne katıldı.

Milletvekili Mustafa Oğuz'a Festivalde, İlçe Başkanı Adem Göçer, Söğüt Belde Başkanı Yusuf Akkaya, Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Gültekin Oktay, Çavdır Belediye Başkanı Süleyman Kayacan, Yusufça Belediye Başkanı Hüseyin Özarslan, Gençlik Kolları Başkanı Ali Özer ve teşkilat mensupları eşlik etti.

Mustafa Oğuz açıklamasında, Söğüt Belediye Başkanı Ayhan Yurdasiper'e ve Söğütlü hemşehrilerine misafirperverlikleri için teşekkürlerini iletti. Festivalin, yerel kültürün ve dayanışmanın önemli bir ifadesi olduğunu vurguladı.

Mustafa OğuzSöğüt Domates ve Kültür FestivaliTürkiyeBurdurÇavdır

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.