Milletvekili Özçelik'ten duygulandıran veda mesajı

Burdur'a 5 dönem hizmet eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, 14 Mayıs'ta yapılacak seçim öncesinde adayların açıklanmasının ardından veda mesajı yayımladı.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, dönem kuralına takılması nedeniyle milletvekili adayı olarak gösterilmedi.

Burdur'a 5 dönem hizmet eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, 14 Mayıs'ta yapılacak seçim öncesinde adayların açıklanmasının ardından veda mesajı yayımladı.

Teşekkürler Burdur, Teşekkürler Burdurlu Hemşehrilerim, Sağolasınız, Varolasınız sözleriyle veda mesajı yayımlayan Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, " Rabbimin inayet ve keremiyle, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın takdiri ile ve Burdur Halkının kadirşinaz, teveccühü ile 5 dönem 21 yıl milletvekili olarak Milli İradenin tecelligahı TBMM'de Türk Milletine ve Burdur Halkına hizmet etme mutluluğunu, şerefini ve onurunu yaşadım. Cumhurbaşkanımızın, Burdur Halkının ve AK Partimizin başını öne eğdirecek, mahcup edecek hiçbir hareketin içinde olmadım. Büyüklerimin gönlünde yer ettiğimin bilincindeyim. Partimizin 3 dönem kuralını, 4 ve 5 dönem kuralını kesin uygulama kararı sonrası kesintisiz 2002'den bu tarafa mecliste 10 vekil idik. 5 Vekil başvuru yapmadı biz başvuru yapan 5 vekil kalmıştık. (Binali Yıldırım, Hayati Yazıcı, Mustafa Elitaş, Nurettin Canikli, Bayram Özçelik) dönem kuralı çerçevesince aday gösterilmedik. Bu saatten sonra yine yeniden Cumhurbaşkanımızın bir neferi, Ak Partimizin bir neferi olarak gece gündüz çalışacak ve koşturacağız. 'Sefer bizden zafer Allah'tan'

Teşekkürler Altınyayla

Teşekkürler Ağlasun

Teşekkürler Bucak

Teşekkürler Çavdır

Teşekkürler Çeltikçi

Teşekkürler Gölhisar

Teşekkürler Karamanlı

Teşekkürler Kemer

Teşekkürler Merkez ilçe

Teşekkürler Tefenni

Teşekkürler Yeşilova

Teşekkürler Söğüt

Teşekkürler Kızılkaya 

Teşekkürler Kocaaliler

Teşekkürler Yusufça

Teşekkürler 194 köyüm, köylülerim

Allah hepinizden razı olsun. Hepinizi Allah için seviyorum.

Aziz Vatanımın, Aziz Milletimizin ve Aziz Burdurlu Hemşehrilerimin hizmetinde olmaya devam edeceğim. Allah'a emanet." ifadelerini kullandı.

Burdur Milletvekili Bayram ÖzçelikTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.