Muğla'da 170 bine yakın öğrenci ders başı yaptı

Birinci ara tatil döneminin sona ermesinin ardından Muğla'da 168 bin 986 öğrenci okullarında yeniden ders başı yaptı. İşte detaylar...

2023 2024 eğitim öğretim yılının birinci ara tatilinin sona ermesi ile Muğla’da 168 bin 986 öğrenci okullarında yeniden ders başı yaptı. Muğla İl Milli Eğitim Müdürü Çay, ara tatil sonrasının ilk ders gününde Menteşe Anadolu Lisesi'nde bayrak törenine katılarak öğrencilerle ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Muğla’da yaklaşık 168 bin öğrenci yeniden okullarında ders başı yaptı. İl Müdürü Emre Çay ara tatil sonrası ilk ders gününde Menteşe Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okulda bayrak törenine katılan İl Müdürü Emre Çay, İstiklal Marşını öğrencilerle birlikte söyledi. Bayrak töreninin ardından öğrencilere seslenen İl Müdürü Emre Çay yeni eğitim öğretim döneminin hayırlı olması temennisinde bulundu.

İl Müdürü Emre Çay konuşmasında; “Bir haftalık ara tatilin ardından eğitim öğretim yolculuğumuza güçlü bir motivasyonla kaldığımız yerden devam ediyor; tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize başarılı bir dönem geçirmelerini temenni ediyorum” dedi. Öğrencilere seslenen İl Müdürü Emre Çay, “Dinlenmiş zihinleriniz ve bedenlerinizle okullarınıza yeniden hoş geldiniz. Birinci dönemi hep birlikte sağlık ve başarıyla tamamlamak dileğiyle hepinize başarılı bir dönem geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.

öğrenciders başıson dakikaEmre ÇayMilli Eğitim MüdürlüğüTürkiyeMuğla

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.