Muğla Ula kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Mehmet Rıdvan Doğan kimdir?

Ula ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Şırnak Uludere Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan Muğla Ula Kaymakamı olarak atandı.

Ula  ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Şırnak Uludere  Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan  Muğla Ula Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Ula Kaymakamı Mehmet Rıdvan Doğan Kimdir?

1984 yılında Ankara’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 2002-2006 yılları arasında Kırıkkale Üniversitesi İşletme Bölümün’de lisans eğitimini tamamladı.

Mezuniyetinin ardından 2007 senesinde Vakıfbank’ta bireysel bankacılık departmanında 4 ay süreyle görev yaptıktan sonra özel sektörde çalışma hayatına devam etti. Sırasıyla inşaat ve reklam organizasyon sektörlerinde çalıştı. Çeşitli etkinlik ve organizasyonlarda yöneticilik yaptı.

8 yıllık özel sektör deneyiminin ardından 2015 yılında açılan Kaymakam Adaylığı sınavını kazandı ve Kırıkkale Kaymakam Adayı olarak mesleğe intisap etti. Üç aylık Valilik stajından sonra Ankara/Çamlıdere ve Sakarya/Hendek ilçelerinde Kaymakam refikliği stajlarının ardından Mülkiye Müfettişi refakatinde teftiş stajını tamamladı. Sonrasında sırasıyla Bolu/Mudurnu, Elazığ/Sivrice, Sinop/Türkeli, Konya/Taşkent ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı.

2017 yılında İçişleri Bakanlığı Eğitim Dairesi Başkanlığı’nın görevlendirmesiyle aldığı dil eğitiminin ardından yurtdışı stajı çerçevesinde 8 ay süreyle Birleşik Kırallık’ta bulundu. University of Leicester’de 8 ay eğitiminin yanında Leicester şehir yönetimi alanında bir takım incelemelerde bulundu.

Ardından katıldığı Kaymakamlık kursunu tamamlayarak Adana/Feke Kaymakamlığına atandı.  2020/362 sayılı Cumhurbaşkanlığı Atama Kararı ile Sivas Koyulhisar kaymakamlığına atandı  2020-2021 yıllarında bu ilçede görev yaptıktan sonra, 2021 yılında yayımlanan kararname ile de Şırnak – Uludere ilçesine atanan Sn. DOĞAN  05.09.2021 tarihinde göreve başlamıştır.

Aslen Yozgat’lı olan kaymakamımız evli ve bir erkek çocuk babasıdır.

Mehmet Rıdvan DoğanatamaTürkiyeMuğlaUla

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.