Nazif Aktürk, İYİ Parti Burdur İl Başkanlığına adaylığını açıkladı

Nazif Aktürk, 8 Ocak 2023 Pazar günü yapılacak olan İYİ Parti Burdur İl Başkanlığı Kongresi’nde aday olduğunu açıkladı.

Nazif Aktürk, 8 Ocak 2023 Pazar günü yapılacak olan İYİ Parti Burdur İl Başkanlığı Kongresi’nde aday olduğunu açıkladı.
Burdur İYİ Parti İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında konuşan Aktürk, “İYİ Parti Burdur’da ilk seçimlerinde yüzde 20 oy almış ve Türkiye birincisi olmuştur. Önümüzdeki seçimin adresi İYİ Parti’dir! Burdur’da partimizin birinci parti çıkması için tecrübeli ve mesleklerinde başarılı olmuş liyakat sahibi ekibimle birlikte göreve talip olduk.” dedi.
Aktürk şunları söyledi;
İYİ Parti’ye gönül vermiş hepsi birbirinden değerli cesur dava arkadaşlarım, şahsım ve burada bulunan yönetim kurulana talip üyelerim adına hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Genel Merkez Kurucu üyesi olduğum, İYİ Parti, çok zor şartlar altında girdiği ilk seçimlerde, barajı aşarak mecliste grup kurmuş ve 5 yıldır siyasi hayatını siz cefakar seçmenlerimizle birlikte sürdürmektedir.

“SARI LİSTEYE DESTEK BEKLİYORUM. İKTİDARA GELECEĞİZ”

İYİ Parti, Burdur’da ilk seçimlerinde yüzde 20 oy almış ve Türkiye birincisi olmuştur. Önümüzdeki seçimin adresi İYİ Parti’dir! Burdur’da partimizin birinci parti çıkması için tecrübeli ve mesleklerinde başarılı olmuş liyakat sahibi ekibimle birlikte göreve talip olduk. Kimseyi AKP gibi ötekileştirmeden tepeden tırnağa uyum içerisinde çalışarak başarıyı yakalayacağız. Delegelerimizden sarı listede yer alan İYİ Partili arkadaşlarıma oy vermelerini bekliyorum. Diğer arkadaşları da medeni cesaretlerinden dolayı kutluyor, seçimlerden sonra ipi göğüsleyen arkadaşlarımla birlikte İYİ partiyi iktidara taşıyacağımızdan eminiz.

“AMPULÜ SÖNDÜRECEĞİZ”

Uzaktan yakından toplantımıza katılarak şereflendiren, tüm İYİ partili gönüldaşlarımızla birlikte, Burdur’da yüzümüzü güneşe dönerek ampulü söndüreceğiz. Katılımlarınız için teşekkür ederken 8 Ocak 2023 günü büyük bir coşku içerisinde yapacağımız kurultayımıza tüm seçmenlerimizi bekliyoruz.

“Sinan Ateş’in ailesine başsağlığı diledi”

Kongrede başkan adaylığını açıklayan Aktürk, geçtiğimiz günlerde silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Ülkü Ocakları Eski Genel Başkanı Sinan Ateş’e, Allah’tan rahmet ve yakınlarına sabırlar diledi. Başkan Adayı Nazif Aktürk, katil zanlılarının bir an evvel bulunup cezalandırılmasını ve bu suikastın arkasındaki isimlerin mutlaka yakalanarak, yüreklere ferahlık gelmesini temenni etti.

Nazif Aktürk adaylıkİYİ Parti Burdur kongreBurdur kongreNazif AktürkTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.