Samsun Vezirköprü kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Özgür Kaya kimdir?

Vezirköprü ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Edirne Süloğlu Kaymakamı Özgür Kaya , Samsun Vezirköprü Kaymakamı olarak atandı.

Vezirköprü ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Edirne Süloğlu Kaymakamı Özgür Kaya , Samsun Vezirköprü Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya Kimdir?

10 Ekim 1987 yılında İstanbul’da doğdu. Kastamonu Taşköprü‘lü olan Kaymakam Özgür Kaya, İstanbul   Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi  Kamu Yönetimi bölümünden mezun oldu. 2011-2019  yılları arasında Gelir İdaresi Başkanlığında Gelir Uzmanı  olarak görev yaptı.
2019 yılında Uşak Kaymakam Adayı  olarak mesleğe intisap etti.

Bolu/Mudurnu, Amasya/Hamamözü, Sakarya/Taraklı ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevinde bulunduktan sonra Süloğlu Kaymakamlığındaki görevine  30.08.2021 tarihi itibariyle  başladı.
Evli ve  2 çocuk babasıdır.

 

Özgür KayaatamaTürkiyeSamsunVezirköprü

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.