Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel Göreve Başladı Başkan Çöl Ziyaret etti

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemize yeni atanan Kaymakam Önder Çengel’i makamında ziyaret ederek, ilçemize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.

SANDIKLI BELEDİYE BAŞKANI DR. MUSTAFA ÇÖL’DEN İLÇEYE YENİ ATANAN KAYMAKAM ÖNDER ÇENGEL’E ZİYARET
Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı ilçemize yeni atanan Kaymakam Önder Çengel’i makamında ziyaret ederek, ilçemize hoş geldiniz dileklerinde bulundu.


 Afyonkarahisar Sandıklı ilçesinde  görevinin hayırlı ve uğurlu olmasını temenni eden Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel’i makamında ziyaret ederek iş birliği ve koordinasyon konularını görüştü.
Ziyaret sırasında Başkan Dr. Mustafa Çöl, Sandıklımızın gelişimi ve iyileştirilmesi için birlikte çalışmanın önemini hakkında görüşme gerçekleştirerek, Sandıklı Belediyesi olarak Kaymakamlık ile el birliği içinde çalışarak, ilçemizin daha da büyümesine katkı sağlayacaklarını belirttiler.

Kaymakam Çengel, ilçe halkına en iyi hizmeti sunma yolunda kararlı olduklarını belirtti.
Sandıklı Kaymakamı Önder Çengel de Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl’ün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ilçenin daha yaşanabilir bir yer haline gelmesi için Sandıklı Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl ile sıkı bir iş birliği içinde olacaklarını ifade etti. Halkın refahı ve hizmet kalitesinin artırılması için el birliğiyle çalışacaklarını belirten Kaymakam Çengel, ilçe halkına en iyi hizmeti sunma yolunda kararlı olduklarını belirtti.

Dr.mustafa ÇölSandıklı BelediyesiSandıklı KaymakamıKaymakam Önder ÇengelTürkiyeAfyonkarahisarSandıklı

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.