Seçim sonuçları anlık nnchaber.com'da yayınlanacak

14 Mayıs 2023 seçim sonuçları yasaklar kalktığı andan itibaren anlık olarak nnchaber.com'da olacak. Seçim sonuçları, il il ve ilçe ilçe olacak şekilde anlık, grafiklerle takip edilebilecek.

Haftalardır beklenen 14 Mayıs 2023 genel seçimleri kısa bir süre sonra tamamlanmış olacak. Saat 08:30'da başlayan ve 17:00'da oy verme işlemi tamamlanacak olan seçimde, 64 milyona yakında seçmen sandık başına gidecek.

Cumhurbaşkanlığı ve 28. dönem Milletvekilliği genel seçim sonuçları, seçim yasakları kalktıktan sonra nnchaber.com'dan anlık olarak takip edilebilecek.

Burdur, Antalya, Isparta ve Afyon başta olmak üzere Türkiye geneli adayların aldıkları oy oranları canlı ve anlık olarak nnchaber.com'da yayınlanacak.

Seçimde Cumhur İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan, Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu ve ATA İttifakı'nın adayı Sinan Oğan Cumhurbaşkanlığı için yarışacak. Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ise adaylıktan çekildi ancak oy pusulasında yer almaya devam edecek.

SEÇİM SONUÇLARI NNCHABER.COM'DA OLACAK

Yasaklar kalktığı andan itibaren seçim sonuçları ise nnchaber.com'da olacak. Seçim sonuçları, il il ve ilçe ilçe olacak şekilde anlık, grafiklerle takip edilebilecek.

Yasaklar kalktıktan sonra aşağıdaki NNC Haber seçim sayfasında seçim sonuçları anlık olarak yayınlanacak.

Anlık seçim sonuçları bu sayfada

 

Burdur 2023 genel seçimleriseçim sonuçlarıseçimTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.