Siz burayı ziyaret ettiniz mi? 50 bin kişi gezip gördü

Burdur'un Gölhisar ilçesinde faaliyet gösteren olan Park Orman Millet Bahçesi, 5 yılda 50 binden fazla ziyaretçiye hizmet verdi.

Burdur'un Gölhisar ilçesinde faaliyet gösteren olan Park Orman Millet Bahçesi, 5 yılda 50 binden fazla ziyaretçiye hizmet verdi.

Gölhisar Belediye Başkanı İbrahim Sertbaş, yaptığı açıklamada, ilçenin en özel eserlerinden biri olan Park Orman Millet Bahçesi'nin 5 yıl önce hizmete açıldığını hatırlattı.

Sertbaş, "Millet bahçemiz uzun soluklu bir eser oldu. Bugüne kadar, bölgemizin tamamından ziyaretçi akınına uğrayan millet bahçemizde 50 binden fazla ziyaretçiye hizmet verdik." dedi.

Sertbaş, millet bahçesinin ilçenin önemli bir değeri olduğunu belirterek, "Millet bahçemiz, ilçemizin doğal güzelliklerini ve kültürel değerlerini bir araya getiren, vatandaşlarımızın nefes alabileceği, aileleri ile birlikte hoşça vakit geçirebileceği bir alan haline geldi." ifadelerini kullandı.

Sertbaş, millet bahçesinin yapımında emeği geçen herkese teşekkür etti.

Park Orman Millet Bahçesi'nin özellikleri şu şekildedir:

79 bin metrekarelik alan üzerinde kuruludur. Doğal güzelliklerle iç içedir. Çocuk oyun alanları, spor alanları, seyir terası, yel değirmeni, su değirmeni, hayvanat bahçesi, at çiftliği, piknik alanları, kır kahvehanesi, göleti ve şelalesine sahiptir.

ziyaretPark Orman Millet Bahçesiİbrahim SertbaşTürkiye

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.