Tekirdağ Saray kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam

Tekirdağ Saray ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Yalova, Altınova kaymakamı Tekirdağ Saray Kaymakamı olarak atandı.

Saray ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. ,Yalova, Altınova kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit  Tekirdağ Saray Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete 'de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Saray Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit Kimdir?

Yeni Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, 1973 yılında Ankara’da doğdu.

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilimler Fakültesi, Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkileri bitirdi. Kafkas Üniversitesi Tarih Ana Bilim Dalında ve Keele School of Politics İnternational Relations And Philosophy’de yüksek Lisansını tamamladı.

Sırasıyla Daday Kaymakam Vekilliği, Güneysınır Kaymakam Vekilliği, Kabataş Kaymakamlığı, Selim Kaymakamlığı, Hınız Kaymakamlığı, Bayat Kaymakamlığı, Çamlıdere Kaymakamlığı, Seydişehir Kaymakamlığı ve Malatya Vali Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Kaymakam Regaip Ahmet Özyiğit, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Regaip Ahmet ÖzyiğitatamaTürkiyeTekirdağSaray

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.