Tunceli Ovacık kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam İsmail Erdoğan kimdir?

Ovacık ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Uşak Ulubey Kaymakamı İsmail Erdoğan, Tunceli Ovacık Kaymakamı olarak atandı.

Ovacık ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Uşak Ulubey Kaymakamı İsmail Erdoğan, Tunceli Ovacık Kaymakamı olarak  atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

 

Ovacık Kaymakamı İsmail Erdoğan Kimdir?

1995 yılında Ankara’ da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Ankara’ da tamamlamasının ardından Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesinden ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat bölümünden 2017 yılında mezun oldu.

2013 yılında Sağlık Bakanlığı bünyesinde memuriyet hizmetine başlayarak çeşitli görevler ifa ettikten sonra 18 Mart 2018 tarihinde Çanakkale Valiliği emrine Kaymakam Adayı olarak atanarak mülki idare amirliği hizmetine başladı.

İl merkez stajı bitimine müteakip Kırklareli/Vize ilçesinde kaymakam refikliği stajını tamamlayarak sırasıyla Nevşehir/ Derinkuyu ve Nevşehir/ Acıgöl ilçelerinde kaymakam vekili olarak görev yaptı. Kocaeli’ de mülkiye müfettişi refakatinde teftiş stajını yerine getirdi. Yurtdışı eğitim programı kapsamında İngiltere – Leicester şehrinde bulundu.

14.09.2020 tarihinde Ulubey ilçesinde göreve başlayan Sayın İsmail Erdoğan yüksek lisans eğitimini tez aşamasında sürdürmekte olup iyi derecede İngilizce bilmektedir.

 

İsmail ErdoğanatamaTürkiyeTunceliOvacık

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.