Vali Ali Arslantaş, "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı

Burdur Valisi Ali Arslantaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımlamıştır .

Vali Arslantaş mesajında şu görüşlere yer vermiştir:

Toplumun gören gözü, işiten kulağı, söz söyleyen dili olarak, kamuoyuna doğru bilgi ve haber ulaştırmak için sorumluluğu olan bir mesleği ifa eden gazeteci arkadaşlarımız, demokrasilerin vazgeçilmez unsurlarının başında gelen Basının en büyük emekçileridir.

İçinde bulunduğumuz iletişim çağının en önemli mesleklerinden birisini ifa eden Gazeteciler, kamuoyunun ve vatandaşlarımızın talep ve beklentilerini gündeme taşıyarak, günlük hayat içerisinde yaşanan sorunların çözümüne katkı sağlayarak, önemli bir kamu hizmetini yerine getirmekteler.

Bu vesileyle, tarafsız ve doğru habercilik ilkesiyle, halkımızın hassasiyetlerini dikkate alarak, 7 gün 24 saat kamuoyunun haber alma özgürlüğü için her türlü koşulda gecesini gündüzüne katarak görev yapan bütün gazeteci arkadaşlarımıza ortaya koydukları büyük emek dolayısıyla teşekkür ediyorum.

İnanıyorum ki bu anlamlı gün, tüm emekçi çalışan gazetecilerin sorunlarına çözüm üretilmesi, çalışma ve sosyal haklarının iyileştirilmesi noktasında farkındalık oluşturacaktır.

Bu duygular içerisinde, başta İlimizde birlikte çalıştığımız, mesai yürüttüğümüz gazeteci arkadaşlarımız olmak üzere, bütün basın emekçilerinin "10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü" kutluyor, Aileleri ile birlikte, sağlık içerisinde mutlu huzurlu yarınlar diliyorum.

Ali Arslantaş mesajAli Arslantaş10 Ocak Çalışan Gazeteciler GünüTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.