Vali Arslantaş başkanlığında seçim güvenliği toplantısı

Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında, ilçe kaymakamlarının katılımıyla seçim güvenliği toplantısı yapıldı. İşte detaylar...

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı ve 28'inci Dönem Milletvekili Genel Seçimleri öncesinde İlimiz genelinde uygulamaya konulan seçim tedbirlerinin gözden geçirildiği "Seçim Güvenliği Toplantısı" yapıldı.

Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında gerçekleşen toplantıya Vali Yardımcısı Mehmet Yıldız, İlçe Kaymakamları, İl Emniyet Müdürü Ümit Bitirik, İl Jandarma Komutanı J. Alb. Mustafa Güder katıldı.

Toplantıda ilgili Emniyet ve Jandarma birim amirleri tarafından, alınan seçim tedbirleri ile ilgili kapsamlı sunum yapıldı.

Vali Arslantaş toplantının sonunda yaptığı değerlendirmede; seçim kapsamında İlimizde alınan tedbirlerin, ilgili birimlerimiz tarafından hassasiyetle üzerinde durulduğunu vurguladı.

İlimiz ve ilçelerimizde alınması gereken ilave tedbirleri de toplantıda değerlendirdiklerini belirten Vali Arslantaş, yeterli sayıda personel görevlendirmesinin yapıldığını belirterek, seçim güvenliği ile ilgili tüm
tedbirleri titiz bir şekilde uygulayacaklarını ifade etti.

Ali ArslantaşBurdur ValiliğiTürkiyeBurdur

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.