Van Erciş kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Murat Karaoğlu kimdir?

Erciş ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Erzurum Aşkale Kaymakamı Murat Karaoğlu , Van Erciş Kaymakamı olarak atandı.

Erciş ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti.  Erzurum Aşkale  Kaymakamı Murat Karaoğlu , Van Erciş Kaymakamı olarak atandı. 

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Erciş Kaymakamı Murat Karaoğlu Kimdir?

1986 yılında Rize’nin Çayeli ilçesinde doğdu. İlköğretim ve Lise eğitimini sırasıyla Kaptanpaşa İzzet Akçal İlköğretim Okulu ve Çayeli Vakıfbank Lisesinde tamamladı. Kocaeli Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü ve Çift Anadal Kapsamında Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünü bitirdi. Memuriyet hayatına Maliye Bakanlığı Vergi Müfettiş Yardımcısı olarak başladı. 2015 yılında 103. Dönem Rize Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliğine intisap etti. Sırasıyla Rize Pazar ve Bursa Kestel ilçelerinde kaymakam refikliği stajını tamamladı. Bursa Büyükorhan ilçesinde de kaymakam vekilliği stajını tamamladı. İngiltere Leicester Üniversitesinde 3,5 aylık dil eğitimi aldı. Kaymakamlık kursunun ardından Bakanlık onayı ile Çardak kaymakam vekili olarak görevlendirildi.01.06.2017 tarihli kararname ile de Çardak Kaymakamı olarak atanan Kaymakam  Karaloğlu, Gelir Uzman Yardımcısı Gamze Hanım ile evlidir. 

Murat KaraoğluatamaTürkiyeVanErciş

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.