Van Gürpınar kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Yasin Erdem kimdir?

Gürpınar ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Erzurum Köprüköy Kaymakam Yasin Erdem, Van Gürpınar Kaymakamı olarak atandı.

Gürpınar ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Erzurum Köprüköy Kaymakam Yasin Erdem, Van Gürpınar Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

Gürpınar Kaymakamı Yasin Erdem Kimdir?

 2018 yılında Yalova Valiliği'nde 106. Dönem Kaymakam Adayı olarak mesleğe başlayan Yasin Erdem, Yalova Valiliği'nde İl stajını tamamladıktan sonra sırasıyla; Tekirdağ-Ergene ve Ankara-Kızılcahamam ilçelerinde Kaymakam Refikliği stajını tamamladı. Teftiş stajını ise Kocaeli ilinde Mülkiye Müfettişi refakatinde yaptı. Eskişehir-Mihalgazi ve Giresun-Yağlıdere ilçelerinde Kaymakam Vekilliği görevlerinde bulunan Erdem, daha sonra, İngiltere Manchester Metropolitan University'de yurtdışı stajını yerine getirdi. Karabük Yenice Kaymakamlığı ile Köprüköy Kaymakamlığı yapan Erdem, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın atama kararıyla, Gürpınar Kaymakamı olarak atandı.

Yasin ErdematamaTürkiyeVanGürpınar

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.