Van Saray kaymakamı değişti İşte yeni kaymakam Eyup Gürdal kimdir?

Saray ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti .Rize Fındıklı Kaymakamı Eyup Gürdal , Van Saray Kaymakamı olarak atandı.

Saray ilçe Kaymakamı, Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile değişti. Rize Fındıklı Kaymakamı Eyup Gürdal , Van Saray Kaymakamı olarak atandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla Resmi Gazete' de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile çok sayıda ilçenin kaymakamı değişti.

 

Saray Kaymakamı Eyup Gürdal Kimdir?

1990 yılında Kahramanmaraş’ta dünyaya geldi. İlk ve orta öğrenimini Kahramanmaraş’ta tamamladı. 2014 yılında Selçuk Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu. 2015 yılında Adana Vergi Dairesi Başkanlığında, gelir uzman yardımcısı olarak memuriyet hayatına başladı. 2018 yılında Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti. Kahramanmaraş Valiliği’nde valilik stajını, Bitlis ili Ahlat ilçesinde kaymakam refikliği stajını ve Kırşehir ilinde mülkiye teftiş stajını tamamladı. Sırasıyla Gaziantep ili Oğuzeli ve Yavuzeli ilçelerinde kaymakam vekili olarak görev yaptı. Eğitim Dairesi Başkanlığı’nda yabancı dil eğitimini tamamladıktan sonra bilgi İngiltere’de Sheffield Üniversitesi’nde eğitim gördü. İçişleri Bakanlığının 11.09.2020 tarihli Onayı ile 14.09.2020 tarihinde Kaymakam Vekili olarak Saray ilçesinde  görevine başlamıştır.

Eyup GürdalatamaTürkiyeVanSaray

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.