Yeşilçam Medya ile Antalya Oto Tamircileri Odası indimde Anlaştı

Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk ile Oto Tamircileri Odası Başkanı Ünver Dağlar arasında sözleşme imzalandı. 

Yeşilçam Medya Yönetim Kurulu Başkanı Köksal Selçuk ile Oto Tamircileri Odası Başkanı Ünver Dağlar arasında sözleşme imzalandı. Sözleşmeye göre Antalya Oto Tamircileri Odası üyeleri Yeşilçam Medya’dan alacakları hizmetlerde %30 indirim kazanacaklar. 
 Sözleşmenin içeriğine göre Antalya Oto Tamircileri odası üyelerine, Yeşilçam Medyaya ait olan 8 Tane haber sitesinde  (07haber.com.tr 07hakkinda.com sondakikaantalya.com haber7antalya.com Antalyaduyuru.com akdenizguncel.com ulusalnews.com bizimulke.com) Aylık çıkan Antalya Tempo Dergisi adındaki dergide,  haftalık çıkan gazetede, organizyon ve plaket töreninde, Özel Kalite Belgesi ve diğer sosyal medya hesaplardan yapılan tüm hizmetler de, reklam, açılış, röportaj vs. işlemlerde %30 indirim verilecek.

Antalya Oto Tamircileri OdasıYeşilçam MedyaKöksal SelçukTürkiyeAntalya

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz.