Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Çalışma yönteminizin dağınık olması sizleri zor duruma düşürüyor olabilir. Disiplinli ve sistematik bir sistem için kendinizi motive etmeye çalışacaksınız. Bu motivasyonunu sağlarken başlarda zorlanabilirsiniz ama süreç içinde bu duruma alışacaksınız.
Boğa
Hukuki konularınızda geri adım atmanız istenebilir. Ara bulucu olarak sizlere gönderilen kişiye gereken cevabı veriyorsunuz. Bu cevap iki tarafı da sakinleştirerek ortak bir noktada buluşmaya yönlendirebilir.
İkizler
Kurallarınızdan ödün vermeyeceğiniz bir gün olacaktır. Planlarınızın sınırlarından çıkmayacaksınız. Böylece hem kendinizi hem de çevrenizi şaşırtabilir ve planın getirdiği rahatlığı sonuna kadar hissedebilirsiniz.
Yengeç
Sosyal ilişkilerinizde soğuk tavırlar sergileme kararı alıyorsunuz. Fazla samimiyet kişiliğinize karşı yanlış davranışlara yol açabiliyor. Bu yüzden çevrenize gerekli sınırları çizebilirsiniz. Kendinizi soğuk tavırlarınız sayesinde gereksiz olaylardan koruyabilirsiniz.
Aslan
İş yerinizde disiplini korumakta zorlanan alt çalışanlarınız ile toplantı düzenlemek isteyebilirsiniz. Uyulması gereken kuralları onlara yeniden hatırlatacaksınız. Bu hatırlatmaları yaparken üslubunuza dikkat etmeli ve cümleleriniz de kırıcı olmamaya özen göstermelisiniz.
Başak
Maddi gelirlerinizi değerlendirmek için risksiz yatırım kaynağı araştırmalarınız olacaktır. Bu araştırmalar sonucunda bazı kararlar alabilir ve kendinizi yeni yatırımın kollarına bırakabilirsiniz. Ama her zaman kendinize başka birini bulmak için açık kapı bırakmalısınız.
Terazi
Kendini kanıtlamak istiyorsunuz. Her şeye ve herkese inat ayakta durmak istiyorsunuz. Güçlü olduğunuzu göstermek için de çok fazla efor sarf edip herkese bunu gösterebilirsiniz. Ama bunun geçici bir çözüm olduğunu unutmamalısınız.
Akrep
Yeni bir kişisel gelişim kursuna kayıt yaptırmayı düşünüyorsunuz. Manevi alandan ziyade madde alanını tercih edeceksiniz. Bu kurs size yeni bir bakış açısı katabilir ve kendinizi dönüştürerek olaylara farklı bir açıdan bakabilirsiniz.
Yay
Arkadaşlarınıza karşı tahammül seviyeniz düşüyor. Yaptıkları hataların bilinçli olmaması nedeniyle alttan alıyorsunuz. Bu durum bir süre daha devam edebilir ama tahammül noktanız bir yerde bu durumu artık taşıyamayacak seviye gelebilir.
Oğlak
Kendinize olan güveniniz tam. Sosyal ilişkilerinizde kazanan taraf siz olacaksınız. Attığınız her adım başarı ile sonuçlanabilir ve ilişkilerinizde karşı tarafa güven verici davranışlarda ve konuşmalarda bulunabilirsiniz.
Kova
Bilinçaltınız ile güne başlıyorsunuz. Zaman içerisinde duygularınızı kontrol etmek için büyük çaba harcayacaksınız. Bu durum sizin için biraz yıpratıcı ve zor olsa da güçlü durmak zorunda olduğunuzu unutmamalısınız.
Balık
Bulunduğunuz ortamda sessiz kalmayı tercih edebilirsiniz. Önceliğiniz gözlem yapmak ve araştırmak olacaktır. Bunların sonucunda vardığınız kanı, sizin konuşmanızı, davranışlarınızı ve samimiyetinizi belirleyecektir.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.